اخبار کلوب

نکات مهم هنگام خرید کیف چرمی

اهمیت کیفیت کیف چرمی

کیف چرمی باید دارای کیفیت بالایی باشد، چرم خوب باید دوخت خوبی داشته باشد، یک تکنیکی در دوخت کیف چرمی وجود دارد، به این صورت که باید از یک جای سوزن دو سوزن عبور داده شود، تا دوخت قویتر شود. در صورتی که در دوخت ماشینی به جای یک سوراخ از دو سوراخ مجزا استفاده میشود.بنابراین قطعاً دوخت دستی و یک سوراخ بهتر از سوراخهای زیاد روی کیف است.

یکی از مهمترین نقاط دوخت کیف چربی، دوخت در ناحیه اطراف دستگیرههای کیف میباشد. زیرا با گذشت زمان و سنگینی کیف ممکن است درزها در این ناحیه بزرگتر و بد فرم تر شوند. در کیفهای دست دوز این نکات به خوبی رعایت شدهاند، به همین خاطر میباشد که کیفهای دست دوز دارای کیفیت بالاتر و طبعاً قیمت بیشتری میباشند.

نکات مهم هنگام خرید کیف چرمی

هنگام خرید کیف چرمی حتماً به اندازه و ابعاد کیف توجه کنید و سایز کیف را بر اساس نیازتان خریداری کنید. این یکی از مهمترین فاکتورها هنگام خرید کیف چرمی میباشد.

کیفهای مستطیل شکل، فضای بیشتری دارند و وسایل بیشتری داخلشان جا میشود. همچنین کیف پول چرمی بهتر است که مسطتیلی باشد تا پول داخل آن خم نشود.کیف پول جیبی مردانه، بخاطر اینکه جای کمتری بگیرید، و بخاطر اینکه از بیرون افتادن آن نگرانی نداشته باشید، بهتر است که به فرم مربعی باشد. تا در جیب پشتی شلوار به راحتی جا شود.

: 25 - : 1399/10/08 - : 119
1399/10/08