درباره ما

گروه تولیدی خانه چرم نیاوران فعالیت خود را از سال 1391 با رویکرد تولید محصولات با کیفیت چرمی آغاز نموده است.
توجه به کیفیت بالای چرم مصرفی و همچنین به روز بودن مدل ها از مهم ترین دستور کارها در روند تولیدات چرمی نیاوران می باشد.چرم های مصرفی 100درصد طبیعی و ایرانی می باشند ، این چرم ها به دلیل ضخامت بالایی که دارند بسیار با دوام هستند، از انواع چرم های مورد استفاده می توان به چرم گاوی ، بزی و شتری اشاره کرد.

چرم نیاوران با رویکرد اشتغال زایی و آموزش برای بانوان سرپرست خانوار توانسته است به مدد این هنرمندان محصولی زیبا ، با کیفیت و یک اثر هنری تولید کند.برش های دقیق به کمک دستگاه های اتوماتیک و همچنین دست دوز بودن محصولات خانه چرم ، این تولیدات را منحصر به فرد کرده است ، علاوه بر این استفاده ازنخ های موم زده به استحکام و دوام هرچه بیشتر محصولات چرمی می افزاید. آستر مورد استفاده در تمام محصولات از آستری اشبالت دورو می باشد که کیفیت و استقامت بالاتری نسبت به نمونه های صنعتی خود دارد.

ایده ها و طراحی های چرم دست دوز نیاوران کاملا منحصر به فرد و توسط کارشناسان مجرب به وسیله به روز ترین نرم افزارهای طراحی انجام می پذیرد.این طرح ها کاملا مطابق با متد روز دنیا و با توجه به سلیقه خاص مشتریان ما می باشد. شاید برای همه پیش آمده است که یک کیف با توجه به نیاز های خود را هرگز پیدا نکنند. گروه طراحی چرم نیاوران این امکان را دارد که با توجه به خواسته مشتری ، محصولی اختصاصی در طرح و رنگ بندی مورد نظر مخاطب طراحی و تولید نماید.
اطمینان خانه چرم به مواد مصرفی این نوید را به مشتریان می دهد که کلیه یراق آلات به کار رفته در تولیدات خود را تا 6 ماه و چرم به کاررفته را تا 1 سال گارانتی کند.